دانلود مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ – پروفشنال پلاس

نقد و بررسی اجمالی مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ پروفشنال پلاس

شما با استفاده از مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ پروفشنال پلاس  – یک کاربر  می توانید افکار جدیدی خلق کرده، و آنها را منتشر کنید و با دیگران در ارتباط باشید.

این برنامه شامل Word, Excel, PowerPoint, One Note, Outlook, Publisher, Access است.

با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید فایل های خود را ویرایش کرده و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.به راحتی به اینترنت دسترسی داشته باشید.می توانید فایل های خود را به صورت آنلاین ذخیره کنید و از دیگران بخواهید که آنها را ویرایش کنند.

ایده های خود را با استفاده از کیبورد، قلم و یا صفحه نمایش لمسی پرورش دهید.اگر به کمک نیاز دارید آن را در باکس tell me تایپ کنید تا به شما گفته شود چگونه آن را انجام دهید.بنابراین می توانید به راحتی بر روی کار خود تمرکز کنید و داده های خود را در اکسل ذخیره کرده و برای بیان دیدگاه های خود از نمودارها و الگوریتم های متنوع اکسل استفاده نمایید و پیش نمایشی از داده های خود را مشاهده نمایید.

با Bing تجربه خواندن همراه با بینش شما افزایش می یابد.هنگامی که مشغول مطالعه یک فایل office (مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ پروفشنال پلاس) هستید اطلاعات مربوطه را از وب به شما نشان می دهد.با ۲۰۱۶ word می توانید بدون هیچ دردسری یک فایل PDF باز کنید .محتوا ، تصاویر و نمودارها را ویرایش کنید.با Excel 2016 می توانید به راحتی بر روی داده های خود تمرکز کنیدبیان و ارائه در پاورپوینت با تنظیمات جدید ، تطبیق رنگ و سایر ابزار طراحی در پاورپوینت به راحتی امکان پذیر است.در onenote بکشید، رسم کنید ، با دستخط خود بنویسد ، کلیک کنید . note های مولتی مدیای شما ذخیره می شوند.قابل سرچ کردن شده و با سایر دیوایس های شما سینک می شوند.Outlook به صورت اتومات به حساب پست الکترونیکی مایکروسافت شما متصل است.همگام سازی وظایف و تقویم با یکدیگر به راحتی امکان پذیر است.

دانلود مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ – پروفشنال پلاس

پسورد :

avarcom.net

بیشتر