ثبت عضویت و ورود به فروشگاه اینترنتی آورکام، استفاده از پروفایل کاربری و کلیه خدمات ارائه شده به منزله مطالعه و آگاه بودن از راهنمای خرید ، ضوابط حفظ حریم خصوصی و کلیه شرایط همچنین پذیرفتن قوانین و مقررات خرید اینترنتی از آورکام میباشد.
ماده ۱
قوانین و مقررات مندرج در صفحه جاری همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. هر کاربر با استفاده مستمر از فروشگاه اینترنتی آورکام، تأیید می نماید که همواره صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نموده و کلیه شرایط را پذیرفته است.
ماده ۲
شرکت آورکام ارائه دهنده سخت افزار ، نرم افزار ، تجهیزات شبکه و ارتباطات میباشد و متعهد به تحویل کالاهای اصلی از برند های درخواستی بوده و ضامن کیفیت و دوام کالاها نمی باشد. مسئولیت تحقیق، مقایسه، ارزیابی و انتخاب برند و یا کالا به عهده کاربر می باشد.
ماده ۳
گارانتی/ضمانت کالاهای عرضه شده از سوی شرکت آورکام بهمراه کارت گارنتی (بجز مواردی که شامل گارنتی نمیشوند) عرضه میشود .
ماده ۴
مسئولیت ثبت اطلاعات غیر واقعی و عواقب آن به عهده کاربر می باشد، لذا به منظور جلوگیری از مغایرتهای احتمالی، اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت عضویت و ارسال سفارش را به دقت و بطور صحیح درج نمایید.
ماده ۵
باتوجه به عرضه محصولات برای کلیه گروه های سنی؛ هر کاربر با هر سنی میتواند ثبت نام نموده و پروفایل کاربری داشته باشد. د.
ماده ۶
هر کاربر با ثبت عضویت، ورود و یا استفاده از خدمات شرکت آورکام موافقت خود را جهت برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و آدرس الکترونیکی ثبت شده در هنگام ثبت نام اعلام نموده و موظف است که پس از هر ثبت سفارش، مکاتبات مرتبط را مطالعه نماید.
ماده ۷
شرکت آورکام همواره تلاش می کند که از بهترین تکنولوژی ها و زیرساخت های قابل دسترسی در ایران جهت ارائه خدمات بهره گیرد اما تعهدی در قبال کارکرد صحیح زیرساخت های ارتباطی از جمله اختلالات ناشی از قعطی اینترنت، سرویس های بانکی، ارسال پیامک یا ایمیل و سایر زیرساخت ها ندارد.
ماده ۸
ثبت سفارش در آورکام طی کلیه روزها و ساعات شبانه روز امکان پذیر است اما پردازش سفارشات طی روزهای کاری (برابر با تقویم جاری کشور) و ساعات کاری (از ۹ صبح الی ۶ بعد از ظهر) انجام می پذیرد.
ماده ۹
در شرایط خاص، بروز حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده شرکت آورکام یا مغایرت انبار که تأمین کالا/کالاها امکان پذیر نباشد؛ حق متوقف نمودن ارائه خدمات و استرداد وجوه واریزی توسط کاربران برای آورکام محفوظ است.
ماده ۱۰
سفارش ثبت شده کاربران توسط آشرکت آورکام پردازش شده و درصورت امکان تأمین موجودی کالا/کالاهای درخواستی که از لحاظ کیفی مورد تأیید باشند؛ جهت ارسال تحویل واحد ارسال آدینا اسپرت و یا شرکت حمل و نقل مربوطه می شوند. در غیر اینصورت سفارش ابطال و پس از هماهنگی با درخواست کننده با کالا/کالاهای دیگری جایگزین می گردد. درصورت عدم تمایل مشتری به تعویض کالا، وجه مربوطه مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا مسترد خواهد شد.
ماده ۱۱
کلیه سفارشات قبل از بسته بندی توسط واحد کیفی در آورکام بررسی می گردند. لازم است مشتریان محترم قبل از دریافت سفارش، کالا را بررسی نماید و در صورت مشاهده هرگونه ایراد ظاهری، عدم تطابق و یا آسیب دیدگی حین حمل و نقل؛ سفارش را تحویل نگرفته و عودت نماید.
ماده ۱۲
انصراف از سفارش تنها قبل از مرحله ارسال و با هماهنگی واحد فروش آورکام امکانپذیر است. در صورت تأیید انصراف، وجه واریزی پس از کسر هزینه های اداری و مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا عودت داده خواهد شد.
ماده ۱۳
تغییر نوعو تعویض کالا پس از دریافت آن، درصورت عدم استفاده از کالا مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا بلامانع است.
ماده ۱۴
ضوابط مربوط به حفظ حریم خصوصی را در اینجا مشاهده نمائید .
ماده ۱۵
درخصوص سایر شرایط ؛ اطلاعات و محتوای درج شده در صفحات فروشگاه آورکام ملاک عمل خواهد بود.