درباره ما

 

شرکت فراکاوش آورکام اوژن با سابقه تخصصی چندین ساله هر یک از اعضای هیأت‌مدیره آن، فعالیت خود را در حوزه نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و تجیزات مخابراتی آغاز نموده و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم فناوري اطلاعات و ارتباطات پيموده است .
همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا در سراسر کشور مي باشد.
هم اکنون اين مجموعه شامل واحد فروش، فروش لایسنس های شرکت های بزرگ نرم افزاری ، سیستم های کامپیوتری ،سرور وتجهیزات شبکه وقطعات تخصصی سخت افزار ، خدمات پشتيباني و تعميرات و نگهداري ،تعمیرات تخصصی بردها ، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي، تامين نيروي متخصص مي باشد .
بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، فروش، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .
اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه و خدمت به سازمان ها و نهادهای دولتی ، شرکت های خصوصی و اشخاص بهره گيريم.