درباره ما

 

شرکت فراکاوش آورکام اوژن با سابقه تخصصی چندین ساله هر یک از اعضای هیأت‌مدیره آن، فعالیت خود را در حوزه نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و تجیزات مخابراتی آغاز نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه شامل واحد فروش، فروش لایسنس های شرکت های بزرگ نرم افزاری ، سیستم های کامپیوتری ،سرور وتجهیزات شبکه وقطعات تخصصی سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ،تعمیرات تخصصی بردها ، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، تامین نیروی متخصص می باشد .
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، فروش، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .
امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه و خدمت به سازمان ها و نهادهای دولتی ، شرکت های خصوصی و اشخاص بهره گیریم.